Среда, 16.01.2019, 20:08

Главная » 2014 » Февраль » 25 » День мови
День мови
Міжнародний день рідної мови у Правдівській школі

Мова – цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той всохне від спраги. Змалечку виховуючи у собі справжню людину, кожен із нас повинен у першу чергу створити у своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніше – рідна мова. У школі Міжнародний день рідної мови розпочався із урочистої лінійки, на якій ведучі (Борбуцький В. та Коломієць Є.) ознайомили  учнів із історією  виникнення свята, оголосили план заходів тижня рідної мови.
    Перший день Тижня – інформаційний: організовано тематичну виставку художньої, наукової і публіцистичної літератури «Українська мова – мова солов’їна», конкурс газет, присвячених Міжнародному дню рідної мови. Наступний день – пошуковий. Звучали вірші про мову, проводились диспути.
    Середа – інтелектуальний день. Учні 9 класу організували та провели усний журнал «Я люблю українську мову», а учні молодшої ланки – розважальну гру з української мови «Із слова починається людина, із мови починається мій рід». Творчий день,  четвер,  виявився найнасиченішим. Проводилися конкурси на кращий акровірш «Мова», казку про мову, твір зі слів на одну букву. Учні молодших класві презентували малюнки «Країна Мовознавія», а старшокласники – проекти та презентації «Мова моя солов’їна».
    П’ятниця – святковий день. Підводилися підсумки тижня, нагороджували переможців та учасників.

Коломієць Єлізавета, учениця 10 класу

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 311 | Добавил: Nik_BMV | Рейтинг: 0.0/0