Среда, 16.01.2019, 21:06

Главная » 2014 » Март » 14 » До тебе я, Тарасе, йду
До тебе я, Тарасе, йду

9 березня – день народження великого поета, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі – Тараса Шевченка.

10 березня – це той день, коли людство вшановує пам'ять генія, що увійшов у безсмертя.

Ці дві дати злились в одну – Шевченківські дні.

Протягом недовгих літ життя Тарас Шевченко зорав свою ниву і засіяв її словом добра, любові, правди та волі.

Вкинути чисті зерна великої  вдячності на Шевченкову ниву, перегорнути сторінки його життя, душею і серцем доторкнутися до пророчих слів , вшанувати пам'ять Великого Кобзаря зібралися учні Правдівської ЗШ.    11 березня у святково прибраній залі. Ведучі свята Парова Вікторія та Гуцалюк Рустам запросили всіх гостей та присутніх у царство мудрого і красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова.  Розпочалося свято піснею «Україна» у виконанні Цвігун Світлана (учениці 9 класу). Учасники дійства,  школярі  молодшої ланки, цікаво розіграли сценку про дитячі роки Шевченка. Роль маленького Тарасика майстерно виконав учень 4 класу  Фіник Ярослав, Цвігун Андрій, Оксану Коваленко неперевершено зіграла Борбуцька Оксанка, а роль матері – Панькова Юлія(учениця 8 класу). У ролі Тараса-підлітка виступали учні 6 класу Цвігун Олександр та Сірецький Дмитро, у ролі сестрички Яринки – Мелінчук Анастасія . Цікавою була зустріч Тараса Шевченка із його земляком Сошенком  (учні 9 класу Стус Василь та Хохуляк Максим). Учасники свята  читали поезії, кожна з якої це радість і біль великого поета. З великим задоволенням присутні слухали пісню «Думи мої…» у виконанні учениці 9 класу Цвігун Світлана. Все доповнювалося презентацією, у якій представлено найважливіші події  життя та творчості   Великого Кобзаря. Як підсумок свята звучали слова ведучих:

Залишим у спадок своїм поколінням.

Свої ідеали й свої устремління,

Могутню Вкраїну, в якій наша сила,

І геній Шевченка, як нації крила.

Парова Вікторія, учениця 10 класу Правдівської ЗШ І-ІІІст.

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 250 | Добавил: Nik_BMV | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2014  »