Среда, 16.01.2019, 20:48

Главная » 2014 » Апрель » 18 » Казка
Казка

Казка – це розповідь про  неможливе. Тут є обов’язково щось фантастичне,  неправдоподібне. Тварини розмовляють, звичайні предмети виявляються  чарівними.

Казка – це диво. Вона дає нам привід для роздумів, повчає, приносить багато   радості.

Казка кожну людину вчить мріяти і бачити світ по-особливому — романтично і образно.

Казка супроводжує людину все життя. І  скільки б нам не було років, ми з   задоволенням  слухаємо, розказуємо,  віримо в них.

Про все чудесне, гарне, захоплююче ми кажемо: "Як казка!".

Саме так пройшов конкурс «Світ казки» у Правдівській ЗОШ І – ІІІ ст.

Спочатку учні початкових класів демонстрували свої художні здібності у конкурсі малюнків до казок. Потім журі, у складі вчителів початкових класів, оцінювали знання учнів у конкурсі «Знавці казок», хоча переможця не виявили, бо всі учні добре знають та люблять казки.

Не менш цікавими та захоплюючими виявилися інсценізації казок «Колобок» (1 клас),

/Novyny/2014/kazka/3.jpg

«Рукавичка» (2клас),

«Курочка Ряба»(4 клас).

У цьому конкурсі учні не лише перетворилися на казкових героїв, а й продемонстрували свої творчі здібності, таланти, артистичність.

За активну участь у конкурсі всі учні початкових класів отримали подяки від організаторів конкурсу.

Нехай казка у вашому житті  ніколи не закінчується!

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 269 | Добавил: Nik_BMV | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2014  »