Четверг, 22.10.2020, 07:38

Главная » 2019 » Октябрь » 14 » Підростає гідна зміна
Підростає гідна зміна

14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України. Цього дня згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята. У цей день ми вшановуємо славетних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця.
     10 жовтня у Правдівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т. відбувся виховний захід для учнів початкової школи «Козацькі розваги», присвячений Дню Захисника України. Класоводи 1-4 класів Пасєка Г.М., Осика Н.Д., Осика М.С., Назаренко О.В. організували цікаві, веселі конкурси, у яких хлопчики продемонстрували спритність, швидкість, витримку та інтелект. За своїх однокласників вболівали дівчатка. У підсумку перемогла «дружба», усі учасники отримали солодкі подарунки.

Учні 5-8 класів демонстрували свої вміння у спортивних естафетах. Перемогу здобула команда учнів 6 класу. Збірна команда 5 та 8 класів посіла друге місце, третє місце - команда учнів 7 класу.

Старшокласники привітали односельчан-учасників АТО святковими листівками.З 11 по 13 жовтня рій «Грізні джмелі» нашого навчального закладу приймав участь у військово-патріотичній регіональній Тереновій грі «Січовий десант», яка відбулася у м. Кам’янець-Подільський. Під час триденних зборів члени рою взяли участь у заняттях на військовому полігоні Центру розмінування, у зустрічі з ветеранами АТО, нічному квесті. Усі заходи, організовані Кам’янець-Подільською дитячою громадською організацією «Клуб юних миротворців» та управлінням молоді і спорту Хмельницької обладміністрації, спрямовані на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

О.Й.Сторожук, педагог-організатор

Правдівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т.

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 262 | Добавил: nonik | Рейтинг: 0.0/0
«  Октябрь 2019  »