Среда, 16.01.2019, 20:08

Главная » 2015 » Октябрь » 28 » Семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи
Семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

28 жовтня 2015р. в Правдівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. імені Лохвицького П.Т. відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Основні форми методичної роботи в школі».

Метою та завданнями заходу було розкрити роль заступника директора з навчально-виховної роботи у підвищенні рівня професійної майстерності вчителя й удосконаленні навчально-виховного процесу на прикладі організації методичної роботи в Правдівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. імені Лохвицького П.Т..

Директор Правдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Лохвицького П.Т. Лохвицька Тетяна В’ячеславівна презентувала  учасникам семінару-практикуму навчальний заклад та ознайомила присутніх із структурно-часовою моделлю семінару-практикуму.

Завідуюча районним методкабінетом Ірина Федорівна Попіль, наголосивши на актуальності питань, винесених на опрацювання, надала інформаційний коментар окресленим проблемам, зупинившись на управлінському аспекті роботи з педагогічними кадрами, провела ґрунтовний аналіз нормативно-правового забезпечення діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи у роботі з педагогічними кадрами.

Зі звітом про методичну роботу у навчальному закладі на засадах компетентнісного та особистісно зорієнтованого підходів виступила Світлана Володимирівна Перчак, заступник директора з навчально-виховної роботи Правдівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т.

Практичний модуль семінару складався з тренінгу «Чужого навчайтесь,..., поліпшуйте своє», який провели С.В. Перчак, заступник директора з навчально-виховної роботи та практичний психолог  Правдівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т.,  А.О.Белінська та обміном досвідом  управління шкільним сайтом як однією із складових іміджу навчального закладу, який представив учитель інформатики та системний адміністратор сайту навчального закладу Микола Віталійович Булешний.

Розглянувши  досвід  створення  освітнього  простору  школи  як  засобу  формування  інноваційної  особистості  учня, обговоривши  використання  форм методичної роботи, ознайомившись системою  формування  компетентності   учасників   навчально-виховного процесу, визначивши  пріоритетні  напрями  діяльності  вчителя  щодо  формування особистості   учня,  взявши  до  уваги  зміст  виступів, практичних  занять  учасники семінару - практикуму виробили рекомендації для подальшої ефективної роботи з даного питання.

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 193 | Добавил: nonik | Рейтинг: 0.0/0
«  Октябрь 2015  »