Среда, 16.01.2019, 20:51

Главная » 2013 » Сентябрь » 4 » Святкування 100-річного ювілею школи
Святкування 100-річного ювілею школи

Цього року дивовижне свято – початок навчального року – співпало з сторіччям з дня заснування Правдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
На святково прибраному шкільному подвір’ї зібралися теперішні  та колишні учні, батьки, сільська громада. Гостей з району зустрічали запашним короваєм.

Випускала своїх учнів, готувала їх до життя. Змінювалися обличчя вчителів, учнів. Збігли роки, а школа залишилася такою ж веселою та життєрадісною від щасливого сміху своїх вихованців.

Гучними оплесками вітали присутні найголовніших учасників свята – першокласників. Батьки передали їх у турботливі руки першої вчительки – Перчак Світлани Володимирівни.

Сто років Правдівська школа приймала дітвору і вела стежинками  Країни Знань. Не менше хвилювалися і випускники – адже Свято першого дзвоника вони зустрічали востаннє.
Радо вітали шкільний педколектив та учнів школи шановні гості, зичили наснаги й наполегливості у здобутті знань у новому навчальному році.Голова райдержадміністрації Кадиш В.О. вручив сертифікат на навчально-методичне та матеріально-технічне обладнання «Навчальний комп’ютерний комплекс 4+1»

На святковому зібранні звучало багато гарних і  вдячних слів вчителям-пенсіонерам: Сторожук В.Л., Римар Е.І., Межерицькій Г.П. і Чернюк Ф.С.

Велася мова і про те, щоб школаносила ім’я Павла Тимофійовича Лохвицького, за сприяння якого побудовано нове приміщення школи.Гідну справу батька продовжують його сини.
Школа зустріла навчальний рік з новими енергозберігаючими вікнами. Така вкрай важлива для навчального закладу проблема була розв’язана завдяки спонсорській допомозі колишнього випускника школи,  директора ПОП «Колос» Лохвицького О.П.
Своїми спогадами про шкільні роки ділилися випускники різних років. На адресу педагогів прозвучали поетичні вітання Романішина Анатолія Юхимовича, Базелюк Зої Дмитрівни, Лободи Тетяни Павлівни.

Брати Вадим та Євген Гжегожевські пригадали той час, коли їх сини Руслан і Богдан у далекому 1997 році закінчували Правдівську школу, і подарували у своєму виконанні пісню, написану для вчителів.

З вітальнім словом звернувся до присутніх Безушко В.І., колишній директор школи.

Божого благословення побажав усім духовний наставник села отець Василь.

Голова села Бучний В.В., який є першим випускником середньої школи у своєму виступі побажав учням та вчителям плідної праці, вагомих здобутків у навчанні.

Керівник навчального закладу Лохвицька Т.В. подякувала всім присутнім на святі за любов і підтримку, за щирі подарунки, за любов та не байдужість до шкільного життя. Тетяна В’ячеславівна запевнила, що працівники школи наполегливою працею продовжуватимуть славні традиції школи.

Категория: Шкільне життя | Просмотров: 725 | Добавил: Nik_BMV | Рейтинг: 0.0/0
«  Сентябрь 2013  »