Среда, 16.01.2019, 20:36

Главная » 2015 » Октябрь » 4 » Тиждень правознавства
Тиждень правознавства
Правовою освітою та вихованням треба займатися з раннього дитинства, коли дитина тільки вступає в колектив, учиться жити в суспільстві.
В Правдівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т. проводиться велика робота на правову тематику. І цього навчального року з 28 вересня по 02 жовтня відбувся тиждень правових знань.
Першим кроком проведення стала урочиста лінійка, на якій вчитель правознавства ознайомила з планом проведення тижня, розповіла про основні обов'язки учнів та нагадала про їх Конституційні права. Активну участь в підготовці та проведенні лінійки взяли учні 9 класу.
Досить цікаво в кожному класі було проведено класні години на тему «Правова відповідальність за розповсюдження наркотиків та вплив шкідливих звичок на організм людини», де кожен класний керівник пропагував здоровий спосіб життя, виховував почуття відповідальності за свої вчинки.
В рамках цього тижня було організовано конкурс малюнків для учнів 5-11 класів з теми "Я маю права", в якому учні проявили свої знання і можливості і дуже вміло поєднали їх. Переможцями конкурсу стали:
- I місце 9 клас;
- II місце 10 клас;
- III місце 11 клас.
Учні школи були нагороджені грамотами та призами.
Підсумувала тиждень правових знань виховна година для 8-11 класів "Кримінальна відповідальність неповнолітніх", де вчитель правознавства чітко окреслила ознаки правопорушення, з'ясували з дітьми суть поняття кримінальна відповідальність, як не потрапити в халепу та не стати жертвою злочину та зіграли разом у брейн-ринг, де кожен учень прийняв активну участь.
Тиждень правових знань виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.
Тиждень завершився, але, сподіваюсь, що ефект його триватиме. Набутий досвід, спілкування,проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі.
Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а, можливо, слугуватиме до вибору майбутньої професії.
1. Конкурс малюнків

2. Лінійка