Среда, 16.01.2019, 20:45
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

Правдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П.Т.

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Інформатика

Кути повороту. Робота з виконавцем з використанням кутів
Тема. Кути повороту. Робота з виконавцем у безпосередньому режимі з використанням кутів 90° і 180°.
Мета: ознайомити учнів з системою команд виконавця для виконування поворотів на задані кути, розвивати логічне мислення, виховати  зосередженість і уважність. 
Хід заняття.
Розглянемо тепер, як скласти алгоритм для Черепашки, щоб вона намалювала рівностороннього трикутника.
На початку виконання алгоритму Черепашка знаходиться в точці А, напрям руху вертикально вгору. Які   команди  
має   виконати Черепашка,   щоб   намалювати прямокутник, ви вже знаєте. Але трикутник АБС є рівносторонній трикутник. У цього трикутника АБ = БС = АС. Усі кути при вершинах трикутника становлять 60
° . Такий трикутник називається рівносторонній .
Для малюнка, що ми розглядаємо, довжина катетів = 200 кроків. А тепер самостійно складіть алгоритм, щоб Черепашка намалювала таку фігуру:
Довжина вертикальної сторони складає 200 кроків, а ширина фігури – 40 кроків. 
Практична робота
Запишіть програму і виконайте  алгоритм
.Вперед 100
Опусти хвостик
Вперед на 50
Вправо на 60
Вперед на 50
Вправо на 60
Вперед на 50
Вправо на 60
Вперед на 50
Вправо на 60
Вперед на 50
Вправо на 60
Вперед на 50
Яку фігуру намалював виконавець?
А тепер складіть алгоритм для Черепашки щоб вона намалювала не 6-ти кутник, а 9-ти кутник із стороною у 100 кроків. 
Домашнє завдання
Скласти алгоритм ось для такого рисунка.


Категория: Інформатика | Добавил: Nik_BMV (08.02.2013)
Просмотров: 395 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz